You need flash.               You need flash.

Rok szkolny 2012/13

 

Zapraszamy do galerii

 

Rok szkolny 2011/12

Dębała Adrian ,Jakubaszek Paweł, Jarzębski Damian, Jaworski Jakub, Kłos Weronika, Kołtuniak Joanna, Przemysław Kopka

Krydowska Kinga, Nowak Patryk, Ratyński Jakub, Romanyszyn Kacper, Stankiewicz Urszula, Szyszka Patrycja , Wójcik Daniel, Żeberek Szymon

Barańska Amanda, Biardzka Judyta, Komuda Julia, Kowalczyk Martyna, Krusiewicz Maksymilian, Kujawska Patrycja, Laskus Agnieszka, Milewska Vanessa, Milev Sofia, Piątek Julia, Piekarski Szymon, Piotrowska Wiktoriaf, Seifelnasr Sara, Stefaniuk Dawid Tylkowska Aleksandra, Woliński Kacper, Żach Weronika

Bartoszuk Julia, Biczyk Brian, Bielecki Szymon, Ceran Szymon, Dróżdż Klaudia, Gałązka Piotr, Grajda Martyna, Grzegrzółka Katarzyna, Książk Jakub, Łojek Hubert, Niziuk Natalia, Nowak Natalia, Osica Julia, Rogalska Oliwia, Siek Jakub, Stosio Natalia, Szyszka Julia
Grabarczyk Katarzyna, Jakubaszek Bartosz, Jaszczur Krystian Krzysztof, Kujawska Dominka, Nowicki Bartosz Jan, Ostrowska Maja, Sitkowska Natalia, Tkaczyk Jakub, Walczak Zofia, Wąsowski Kamil, Witkowska Patrycja, Wójcik Mateusz, Zawolska Weronika

Cylińska Żaklina, Dołbakowski Jakub, Gałązka Julia, Gawlik Alicja, Jaworska Klaudia, Kępka Elwira, Koszewska Patrycja, Kubicki Karol, Kubicki Michał, Lubaszka Konrad, Miszkiewicz Sebastian, Pazdyka Wiktoria, Paździoch Julia, Pustoła Michał, Rek Piotr, Rokicki Maciej, Rońda Szymon, Szuba Marta, Szuba Oliwia, Zawadzka Daria

Bielecki Bartosz, Chromińska Natalia, Gniadek Jakub, Grabarczyk Jarosław, Jaszczur Kamil, Komoda Maciej, Kowalczyk Sylwia, Ocypa Mateusz, Pazdyka Daniel, Rokicki Piotr, Sęktas Rafał, Sętorek Jakub, Stankiewicz Karolina, Szopa Kacper, Szyszka Klaudia, Wardzyński Jakub, Wiącek Patrycja, Woźniak Natalia, Zawolski Mateusz, Walewski Bartosz

Dołbakowska Aleksandra, Krześlak Anna, Lubaszka Norbert, Nowicka Aleksandra, Nozderko Urszula, Ostrowska Olga, Piątek Patrycja, Przyczyna Katarzyna, Pytlarczyk Mariusz, Rybacki Mateusz, Sitkowski Cezary, Sokołowska Kinga, Szopa Jakub, Szostakiewicz Adrian, Szuba Wojciech, Tkaczyk Piotr, Wiącek Michał, Wójcik Mariola, Zawolski Daniel, Zych Ireneusz

Biardzka Dagmara, Gawlik Aleksandra, Jackowicz Natalia, Łukasiewicz Natalia, Mames Jakub, Możdżonek Mateusz, Olszewski Marek, Osica Małgorzata, Padzik Dominik, Pudłowski Alan, Pustoła Artur, Rokicka Magdalena, Rokicki Konrad, Sikora Adrian, Tryfon Magda, Wiącek Weronika, Wilczyński Damian, Wróblewska Weronika

Boguszewski Adrian, Chmielewska Olga, Czyżowska Paulina, Drzewiec Rafał, Grajda Dominik, Grajda Justyna, Kosim Radosław, Kraszewski Filip, Krusiewicz Krzysztof, Kuc Alicja, Michalczyk Sandra, Mikulska Paulina, Milewski Łukasz, Nozderko Justyna, Roś Tomasz. Sętorek Bartosz, Sitkowska Paulina, Ślędak Bartosz, Świątek Karolina, Zawadzki Bartłomiej, Ziółkowski Dominik

Celej Klaudia, Demczenko Diana, Gromulska Natalia, Grzegorczyk Ilona, Hardej Wioletta, Kaczorek Mateusz, Kamiński Konrad, Kaźmierczak Paweł, Kieliszczyk Krzysztof, Kowalczyk Damian, Kowalczyk Sebastian, Krześlak Patrycja, Kubicki Krystian, Mikulski Łukasz, Milewski Cezary, Murasicka Justyna, Osica Bartłomiej, Patoleta Olga, Paździoch Jakub, Piątek Maciej, Płochocki Norbert, Pustoła Izabela, Raczkiewicz Marta, Skwara Jakub, Sęktas Piotr, Staniszewski Ernest, Tkaczyk Anna, Wiącek Jakub,Woźniak Damian,Woźniak Kamil, Woźniak Wioletta

Boguszewski Daniel, Celej Kinga Beata, Dróżdż Natalia Ewa, Dziuszko Krystian, Jakubowska Aleksandra, Jaroszewicz Katarzyna, Jaworski Kacper, Lubaszka Maciej, Mazek Natalia, Milewska Anna, Pechcin Emil , Pełka Daniel, Pietrak Michał, Pompe Przemysław Janusz, Pytlarczyk Piotr, Tkaczyk Marta, Wąsik Przemysław, Wąsowski Damian,Wocial Ireneusz, Zawadzka Weronika

Rok szkolny 2009/10

Oddział przedszkolny. Wychowawca p. Krystyna Mazurek

Julia Bartoszczuk, Szymon Ceran, Katarzyna Grzegrzółka, Julia Komuda, Anna Kozakiewicz, Mateusz Kozakiewicz, Sofia Milev, Julia Anastazja Niziuk, Natalia Nowak, Szymon Piekarski, Oliwia Rogalska, Jakub Siek, Dawid Stefaniuk, Julia Szyszka,  Kacper Woliński, Weronika Żach.

Oddział przedszkolny. Wychowawca p. Katarzyna Stefańaska

Brian Damian Biczyk, Klaudia Dróżdż, Piotr Gałązka, Martyna Grajda, Maksymilian Krusiewicz, Jakub Książek, Patrycja Kujawska, Agnieszka Laskus, Hubert Łojek, Julia Osica, Piątek Julia.

 

Klasa I . Wychowawca p. Elwira Solecka vel Szymańska

Katarzyna Grabarczyk, Bartosz Jakubaszek, Krystian Jaszczur, Dominika Kujawska, Bartosz Nowicki, Maja Ostrowska, Nadzieja Pepłowska, Natalia Sitkowska, Jakub Tkaczyk, Zofia Walczak, Patrycja Witkowska, Mateusz Wójcik, Weronika Zawolska.

Klasa II Wychowawca p. Bogusława Nalazek

Jakub Dołbakowski, Julia Gałązka, Alicja Gawlik, Klaudia Jaworska, Patrycja Jaworska, Elwira Kępka, Patrycja Koszewska, Karol Kubicki, Michał Kubicki, Konrad Lubaszka, Sebastian Miszkiewicz, Wiktoria Pazdyka, Julia Paździoch, Taisza Pepłowska, Michał Pustoła, Piotr Rek, Maciej Rokicki, Szymon Rońda, Marta Szuba, Oliwia Szuba, Kamil Wąsowski, Daria Zawadzka.

Klasa III Wychowawca p. Grażyna Suda

Bartosz Bielecki, Natalia Chromińska, Jakub Gniadek, Jarosław Grabarczyk, Kamil Jaszczur, Maciej Komoda, Mateusz Ocypa, Daniel Pazdyka, Piotr Rokicki, Jakub Sętorek, Karolina Stankiewicz, Kacper Szopa, Klaudia Szyszka, Jakub Wardzyński, Patrycja Wiącek, Natalia Woźniak, Mateusz Zawolski.

Klasa IV Wychowawca p. Monika Milewska

Aleksandra Dołbakowska, Iga Kozakiewicz, Anna Krześlak, Norbert Lubaszka, Alkesandra Nowicka, Urszula Nozderko, Olga Ostrowska, Patrycja Piątek, Katarzyna Przyczyna, Mariusz Pytlarczyk, Mateusz Rybacki, Cezary Sitkowski, Kinga Sokołowska, Jakub Szopa, Adrian Szostakiewicz, Wojciech Szuba, Piotr Tkaczyk, Michał Wiącek, Mariola Wójcik, Daniel Zawolski, Ireneusz Zych

Klasa V Wychowawca p. Hanna Jackiewicz

Dagmara Biardzka, Adrian Boguszewski, Paulina Czyżowska, Rafał Drzewiec, Aleksandra Gawlik, Dominik Grajda, Justyna Grajda, Natalia Jackowicz, Krzysztof Krusiewicz, Alicja Kuc, Łukasz Milewski, Justyna Nozderko, Marek Olszewski, Małgorzata Osica, Alan Pudłowski, Magdalena Rokicka, Tomasz Jan Roś, Bartosz Sentorek, Adrian Sikora, Paulina Sitkowska, Weronika Wiącek, Dominik Ziółkowski

Klasa VI Wychowawca p. Irena Nowak

Przemysław Bartnik, Klaudia Beata Celej, Diana Demchenko,  Ilona Grzegorczyk, Mateusz Kaczorek, Krzysztof Kieliszczyk, Paulina Kowalska, Patrycja Krześlak, Krystian Kubicki, Maciej Maj, Cezary Milewski, Bartłomiej Osica, Jakub Paździoch, Norbert Płochocki, Maria Przonka, Marta Raczkiewicz, Ernest Staniszewski, Anna Tkaczyk, Jakub Wiącek, Wioletta Woźniak

Klasa I Gim Wychowawca p. Małgorzata Jackowicz

Daniel Boguszewski, Kinga Beata Celej, Natalia Ewa Dróżdż, Krystian Dziuszko, Aleksandra Jakubowska, Katarzyna Jaroszewicz, Kacper Jaworski, Sebastian Kowalczyk, Maciej Lubaszka, Natalia Mazek, Anna Milewska, Olga Patoleta, Emil Pechcin, Daniel Pełka, Michał Pietrak, Przemysław Pompe, Artur Sylwester Pustoła, Izabela Edyta Pustoła, Piotr Pytlarczyk, Marta Tkaczyk, Przemysław Wąsik, Damian Wąsowski, Ireneusz Wocial, Weronika Zawadzka

Klasa II Gim Wychowawca p. Hanna Biedruna-Kudź

Łukasz Antosiewicz, Sebastian Chmielewski, Damian Patryk Górski, Anna Grzegrzółka, Łukasz Kępka, Ewa Krystyna Krupa, Marek Krupa, Magdalena Luiza Krusiewicz, Artur Mames, Aleksandra Mashaley, Maciej Nazarczuk, Ewelina Patoleta, Konrad Pietrak, Justyna Porębska, Kinga Pudłowska, Krystian Sitkowski, Katarzyna Sotosio, Piotr Stosio, Bartłomiej Wardzyński, Piotr Witkowski, Damian Wocial, Marcin Żeberek

Klasa III Gim. Wychowawca p. Grażyna Popis

Anna Bakuła, Kinga Boryszewska, Patryk Tomasz Celej, Maksym Demchenko, Ewelina Drzewiec, Maciej Dzienio, Adam Filosek, Agnieszka Frelak, Bartłomiej Gałązka, Joanna  Gut, Arkadiusz Jaworski, Michał Kamiński, Damian Kozłowski, Patryk Królak, Angelika Kubicka, Andrzej Makarewicz, Adam Piekut, Beata Pytlarczyk, Weronika Rońda, Sebastian Sętorek, Maria Szopa, Edyta Woźniak, Bartłomiej Uchwat, Damian Żach.

Rok szkolny 2008/09
Odział przedszkolny

wychowawca: p. Krystyna Mazurek

Bartoszuk  Julia, Gałązka Piotr, Grabarczyk Katarzyna, Grzegrzółka Katarzyna, Kozłowska Martyna Maria, Kujawska Dominika, Niziuk Julia, Nowicki Bartosz Jan, Sitkowska Natalia, Szyszka Julia, Tkaczyk Jakub, Walczak Zofia Barbara, Witkowska Patrycja, Wójcik Mateusz, Zawolska  Weronika.

 

Klasa I

Wychowawca: p. Bogusława Nalazek

Dołbakowski Jakub, gałązka Julia, Gawlik Alicja, Jaszczur Krystian, Jaworska Klaudia, Jaworska Patrycja, Kępka Elwira, Koszewska Patrycja, Kubicki Karol, Kubicki Michał, Lubaszka Konrad, Miszkiewicz Sebastian, Pazdyka Wiktor, piździoch Julia, Pepłowska Taisza, Pustoła Michał, Rek Piotr, Rokicki Maciej, Rońda Szymon, Szuba Marta, Szuba Oliwia, Wąsowski Kamil, Zawadzka Daria.

Klasa II

 Wychowawca: p. Grażyna Suda

Bielecki Bartosz, Chromińska Natalia , Gniadek Jakub, Grabarczyk Jarosław, Jaszczur Kamil, Komoda Maciej, Ocypa Mateusz, Pazdyka Daniel, Rokicki Piotr, Sętorek Jakub, Stankiewicz Karolina, Szopa Kacper, Szyszka Klaudia, Wardzyński Jakub, Wiącek Patrycja, Woźniak Natalia, Zawolski Mateusz.

Klasa III

Wychowawca: p.Elwira Solecka vel Szymańska

Dołbakowska  Aleksandra, Kozakiewicz Iga, Krześlak Anna Lubaszka Norbert, Nowicka Aleksandra Weronika , Nozderko Urszula, ostrowska Olga , Piątek Patrycja Natalia, Przyczyna Katarzyna, Pytlarczyk  Mariusz, Rybacki Mateusz, Sitkowski Cezary, Sokołowska Kinga, Szopa Jakub, Szostakiewicz Adrian, Szuba Wojciech , Tkaczyk Piotr, Wiącek Michał, Wójcik Mariola, Zawolski Daniel, Zych Ireneusz  

 

 

Klasa IV

Wychowawca: p. Hanna Jackiewicz

Boguszewski Adrian, Czyżowska Paulina, Drzewiec Rafał, Gawlik Aleksandra, Grajda Dominik , Grajda Justyna, Jackowicz Natalia, Krusiewicz Krzysztof, Kuc Alicja, Milewski Łukasz, Nozderko Justyna , Olszewski Marek, Osica Małgorzata , Pudłowski Alan, Rokicka Magdalena, Roś Tomasz, Sętorek Bartosz, Sitkowska Paulina , Wiącek Weronika, Ziółkowski Dominik.

Klasa V

Wychowawca: p. Arleta Wojciechowska

Bartnik Przemysław, Celej Klaudia, Demchenko Diana, Grzegorczyk Ilona, Kaczorek Mateusz, Kieliszczyk Krzysztof, Krześlak Patrycja,  Kubicki Krystian, Maj Maciej, Milewski Cezary, Nowakowska Amelia, Osica Bartłomiej, Paździoch Jakub, Płochodzki Norbert, Pszonka Maria, Raczkiewicz Marta, Staniszewski Ernest, Tkaczyk Anna, Wiącek Jakub, Wożniak Wioletta, Kowalska Paulina.

Klasa VI

wychowawca : p. Małgorzata Jackowicz

Boguszewski Daniel, Celej Kinga, Dróżdż Natalia, Dziuszko Krystian, Iwańczuk Martyna , Jaroszewicz Katarzyna , Jaworski Kacper, Lubaszka Maciej , Mazek Natalia, Milewska Anna, Patoleta Olga , Pompe Przemysław, Przyczyna Paulina , Pytlarczyk Piotr, Sokołowski Justyna, Tkaczyk Marta, Wąsik Przemysław, Wąsowski Damian, Wocial Ireneusz, Woźniak Damian, Zagańczyk Iwona.

 

Klasa I gimnazjum

wychowawca p. Hanna Biedruna Kudź i p. Hanna Wróblewska

Antosiewicz Łukasz, Chmielewski Sebastian, Górski Damian,  Grzegrzółka Anna, Jaszczur Damian, Kępka Łukasz, Krupa Ewa, , Krupa Marek, Krusiewicz Magdalena, Mames Artur, Marcula Kamil, Mashaley Aleksandra, Nazarczuk Maciej, Patoleta Ewelina, Pientrak Konrad, Porębska Justyna, Pudłowska Kinga, Sitkowski Krystian, Sokołowski Paweł, Stosio Katarzyna, Stosio Piotr, Wardzyński Bartłomiej, Witkowski  Piotr, Zagubień Adrian.

 

Klasa II gimnazjum

wychowawa p. Grażyna Popis

Bakuła Anna, Boryszewska Kinga, Celej Patryk, Demchenko Maksym, Drzewiec Ewelina, Dzienio Maciej, Filosek Adam, Frelak Agnieszka, Gałązka Bartłomiej, Gut Joanna, Jakubowski Arkadiusz, Kamiński Michał, Kozłowski Damian,  Królak Patryk, Kubicka Angelika, Makarewicz Andrzej, Piekut Adam, Pytlarczyk Bata, Rońda Weronika, Sętorek Sebastian, Szopa Maria, Wocial Damian, Woźniak Edyta, Uchwat Bartłomiej, Żach Damian, Żeberek Marcin.

 

Klasa III gimnazjum

Wychowawca: p. Beata Styk

Chmielewski Mateusz, Chojecki Jarosław, Czaplińska Anna, Czyżowski Paweł, Gryglas Magdalena, Jakubowski Przemysław, Kaim Paulina, Królak Angelika, Królak Kinga, Krupa Justyna, Kwiatek Anna, Mames Justyna, Ostrowska Agnieszka, Pustoła Katarzyna, Sokołowska Małgorzata, Stosio Sylwia, Szadkowski Łukasz, Szuba Krzysztof, Wiącek Marcin, Zaperta Klaudia, Zwadzki` Paweł, Żeberek Agnieszka.

 

Rok szkolny 2007/08

 

Klasa 0. Wychowawca klasy p. Krystyna Mazurek

Skład klasy: Dołbakowski  Jakub, Gałązka  Julia, Grabarczyk  Katarzyna, jaszczur Krystian Krzysztof, Jaworska  Klaudia, jaworska Patrycja, Kępka  Elwira, Lubaszka  Konrad, Miszkiewicz  Sebastian , Miszkiewicz  Sebastian,  Pazdyka  Wiktoria, Paździoch  Julia, Pepłowska  Taisza, Rek  Piotr, Rokiecki  Maciej, Rosida Szymon, Szuba Oliwia, Wąsowski  Kamil.

Uczniowie: Chromińska Natalia, Gniadek Jakub, Grabarczyk Jarosław, Jaszczur Kamil, Komoda Maciej, Ocypa Mateusz, Pazdyka Daniel, Rokicki Piotr, Sętorek Jakub, Stankiewicz Karolina, Szopa Kacper, Szyszka Klaudia, Wardzyński Jakub, Wiącek Patrycja, Zawolski Mateusz

Klasa II Wychowawca klasy p. Elwira Solecka vel. Szymańska

Uczniowie: Dołbakowska Aleksandra, Kozakiewicz Iga, Krześlak Anna, Lubaszka Norbert, Nowicka Aleksandra Weronika, Nozderko Urszula, Piątek Patrycja Natalia, Przyczyna Katarzyna, Pytlarczyk Mariusz, Rybacki Mateusz, Sitkowski Cezary, Sokołowska Kinga, Szopa Jakub, Szostakiewicz Adrian, Szuba Wojciech, Tkaczyk Piotr, Wiącek Michał, Wójcik Mariola, Zawolski Daniel, Zych Ireneusz.

 Klasa III wychowawca klasy p. Bogusława Nalazek

Uczniowie: A. Boguszewski, P. Czyżkowska, R. Drzewiec, A. Gawlik, D. Grajda,  J. Grajda, N. Jackowicz, K. Krusiewicz, A. Kuc, Ł. Milewski, J. Nozderko,  M. Olszewski,  M. Osica,  A. Pudłowski, M. Rokicka, T. Roś, B. Sętorek,  P. Sitkowska, W. Wiącek,  D. Ziółkowski.

Klasa V wychowawca klasy Arleta Wojciechowska

Uczniowie: Bartnik Przemysław, Celej Klaudia, Demchenko Diana, Grzegorczyk Ilona, Kaczorek Mateusz, Kieliszczyk Krzysztof, Krześlak Patrycja, Kubicki Krystian, Maj Maciej , Milewski Cezary, Nowakowska Amelia, Osica Bartek, Paździoch Kuba, Płochocki Norbert, Pszonka Maria, Raczkiewicz Marta, Staniszewski Ernest, Tkaczyk Anna, Wiącek Jakub, Woźniak Wioletta.

Klasa VI wychowawca klasy Małgorzata Jackowicz

Skład klasy: 11 dziewcząt: K. Celej, N. Dróżdż, M. Iwańczuk, K. Jaroszewicz, N. Mazek, A. Milewska, O. Patoleta, P. Przyczyna, J. Sokołowska, M. Tkaczyk, I. Zagańczyk; 10 chłopców: D. Boguszewski, K. Dziuszko, K. Jaworski p. Krzyżanowski, M. Lubaszka, P. Pompe, P. Pytlarczyk, P. Wąsik, D. Wąsowski, I. Wocial.

Klasa VI wychowawca klasy p. Hanna Wróblewska.

Skład klasy: 9 dziewcząt: A. Grzegrzółka,   M. Krusiewicz, A. Mashaley, E. Patoleta, K. Pawluk, J. Porębska, K. Pudłowska, K. Stosio, M. Szopa; 8 chłopców: Ł. Kępka, T. Kurowski, M. Rogowski, K. Sitkowski, P. Sokołowski, P. Stosio, B. Wardzyński, P. Witkowski

Klasa II gimnazjum wychowawca klasy p. Grażyna Popis.

Skład klasy:

Bakuła Anna, Boryszewska Kinga, Celej Patryk, Demchanka Maksym, Drzewiec Ewelina, Dzienio Maciej, Filosek Adam, Frelak Agnieszka, Gałązka Bartłomiej, Gut Joanna, Jakubowski Mariusz, Jaworski Arkadiusz, Jaszczur Damian, Kamiński Michał, Kozłowski Damian, Królak Patryk, Kubicka Angelika, Makarewicz Andrzej, Marcula Kamil, Piekut Adam, Pytlarczyk Beata, Rońda Weronika, Sętorek Sebastian, Szopa Maria, Wocial Damian, Woźniak Edyta, Uchwat Bartłomiej, Żach Damian, Żeberek Marcin.

Klasa III gimnazjum wychowawca klasy p. Beata Styk

Skład klasy: Chmielewski Mateusz, Chojecki Jarosław, Czaplińska Anna, Czyżowski Paweł, Gryglas Magdalena, Jakubowski Przemysław, Kaim Paulina, Królak Angelika, Królak Kinga, krupa Justyna, Kubiszewski Patryk, Kwiatek Anna, Mames Justyna, Marcula Kamil, Pustoła Katarzyna, Sokołowska Małgorzata, Stosio Sylwia, Szadkowski Łukasz, Szuba Krzysztof, Wiącek Marcin, Zaperta Klaudia, Zawadzki Paweł, Żeberek Agnieszka.

Absolwenci 2007/08  Klasa IIIa gimnazjum. Wychowawca klasy p. Hanna Biedruna -Kudź

Skład klasy: B. Dołbakowski, M. Duszczyk, A. Kieliszczyk, A. Krusiewicz, J. Pawluk, M. Piekut, A. Pietrak, P. Pustoła, P. Pustoła,  K. Rokicki, A. Sitkowska, A. Stosio, Ł. Szyszka, Ł. Wąsik, Ł. Wiącek, S. Ziółkowska, M. Żach

 

 

Absolwenci 2007/08  Klasa IIIb gimnazjum. Wychowawca klasy p . Hanna Jackiewicz

Skład klasy: Aneta Chojecka, Katarzyna Gut, Piotr Jaroszewicz, Piotr Krupa, Lidia Kwaśnik, Mateusz Kwiatkowski, Mateusz Lubaszka, Katarzyna Milewska, Patryk Osica, Łukasz Piesak, Milena Piętka, Agnieszka Pytlarczyk, Adrian Antoni Sitkowski, Rafał Szydłowski, Katarzyna Witek, Łukasz Wocial.

Absolwenci 2006/07  wychowawca p. Arleta Kozłowska

Skład klasy: Dziewczęta:M. Gutowska, M. Jarząbek, A. Królak, P. Krzyżanowska, K. Patoleta, J. Pawluk, M. Wróblewska, K. Banasiak, A. Bieńko, J. Kosim, E. Mames, J. Mazek, W. Pachnik, P. Zawadzka Chłopcy: K. Gugała, Ł. Piekut, K. Przedlacki,  A. Gańko, K. Kubicki, B. Modzelewski, K. Pietrak, P. Sokołowski, Ł. Szyszka, M. Wiącek, Ł. Włodarek.

 

Absolwenci 2005\2006

Skład klasy 9 dziewcząt: M. Barańska, I. Chojecka, M. Królak, K. Krupa, M. Krupa, A. Pompe, P. Woźnica, D. Zawadzka, A. Zych; 9 chłopców: B. Dyżakowski, K. Kieliszczyk, P. Łojek, D. Mazek, T. Murawski, M. Przedlacki, M. Pustoła, M. Szydłowski, M. Zawadzki.    

Absolwenci 2005\2006

Skład klasy: 11 dziewcząt: A. Frelak, D. Grzegorczyk, P. Grzesińska, A. Lubaszka, D. Oklesińska, A. Piekut, M. Raczkiewicz, J. Rogowska, A. Skuza, R. Zawadzka, D. Żórawska; 12 chłopców: K. Chojecki, P. Grudzień, R. Jarząbek, K. Kwaśnik, R. Kwiatkowski, G. Makarewicz, R. Mucha, M. Murawski, D. Osica, K. Sędek, P. Tkacz, K. Wielgołaski.